Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Dodam tylko - do Realisty
Ze firma 4 Divinity musiała mocna przebadać projekt że zdecydowało się zawrzec umowę w ramach której wypłaci GIF ponad 5 mln PLN. Jestem pewiem że nie brali kota w worku i chcą jeszcze na tym zarobić - także widzą potencał
Zaznaczę tylko że ta kasa nie zostala wykazana w zeznaniu rocznym o czym wspominał Prezes - także zasili rok 2025 :):):)
Pzdr