~Musa

Ja uważam, że 10 zł jest jak najbardziej realne, może w ciągu 2 lat. Może przy 500 mln rocznie tylko z rządowego finansowania na same odczynniki do testów in vitro w obszarach chemii klinicznej, hematologii, immunologii, koagulologii i innych Cormay może wyciągnąć jakieś 10 mln + finansowanie prywatne powiedzmy drugie 10 mln + analizatory + próżniowy system pobierania krwi + diagnostyka chorób nowotworowych. Z tego wszystkiego może się uzbierać ze 50 mln EBITDA. A może się to przełożyć na zdobycie nowych akcjonariuszy w stopniu przekraczającym wzrost wprost-proporcjonalny, może przy dobrych wiatrach nawet 2 x EBITDA.
Więc kilkanaście zł za akcję jest w najbliższych latach realne, a po kilku nawet i kilkadziesiąt.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.