Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Dnia 2025-04-23 o godz. 17:32 ~Genek napisał(a):
> Sam jesteś nieruchomość. Sprzedali PCR One a to jest poprzednie urządzenie które stworzyli. Dywidendy za sprzedaż urządzeń są w statusie spółki
No ale to nie zmienia sensu jego wypowiedzi. Dobre pytanie zadał - o co ten płacz? Jeśli płacą dywidendy z kasy za sprzedaż urządzeń, to co ostatnio sprzedali żeby płacić dywidendę?
No a jak już sprzedadzą, to będzie grubo, bo pewnie dywidendę ze sprzedaży powiększą o zyski zatrzymane.