_wiatrak_

W tamtej wymianie poglądów, to Ty miałeś rację, a ja się myliłem ( co niestety okazało się na szczęście umiarkowanie kosztowne ).
Od tamtej pory minęło trochę czasu, trochę się rozjaśniło i tak :
1. IMO to nie Ragnar tu rozgrywa kurs
2. jest tu kilku dobrych, agresywnych graczy ze sporym portfelem
3. są na tym forum
4. fundamentalnie, to ta spółka należy do giełdowego, śmieciowego planktonu - ale jest bardzo płynna
5. działa w sektorze, który wzbudza ogromne emocje, zatem nie rozsiewaj wiadomości o tym, jak niemożliwą jest produkcja militarna z jej udziałem - bo 1,5 tu nie zobaczymy. A dobrze byłoby wyjść z zyskiem na drogie wakacje :)

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.