~bubu

Z badań prowadzonych przez myPhone dotyczących 1Q2009 wynika, że modele myPhone obsługujące dwie karty SIM stanowią już ponad 85% wszystkich dotychczas sprzedanych telefonów o podobnej funkcjonalności na polskim rynku. Wynika z nich również, że niemal każdy chętny na telefon obsługujący dwie karty SIM miał styczność z telefonami myPhone.

Wyniki podsumowania nastrajają nas bardzo optymistycznie - mówi Radosław Trzeba, członek zarządu spółki myPhone. W ciągu pierwszego kwartału wprowadziliśmy na rynek kolejne dwa modele obsługujące dwie karty SIM - myPhone 8810TV, drugi model z odbiornikiem TV wyposażony w ekran dotykowy oraz kompaktowy model myPhone 3350, będący najtańszym telefonem na dwie karty SIM w Europie.

Obecnie szczególnie dobrze sprzedają się modele myPhone 3350, 6691 oraz modele z wbudowanym odbiornikiem TV - 8830 i 8810. Dużym zainteresowaniem cieszą się promocyjne zestawy Dwufon - wybrane modele myPhone z dwoma startowymi kartami SIM.

Plan na drugi kwartał przewiduje wprowadzenie trzech kolejnych modeli. Na początku czerwca spółka wprowadzi myPhone 1050 simply. Będzie to model o prostym i czytelnym wyświetlaczu, z wyraźnie opisanymi dużymi klawiszami. Szczególnie polecany osobom poszukującym telefonu do dzwonienia, z ograniczeniem tylko do najbardziej użytecznych funkcji. Swą funkcjonalnością odpowiadać będzie również osobom słabiej widzącym i starszym.

Drugim modelem wprowadzonym mniej więcej w tym samym czasie będzie pierwszy wyłącznie dotykowy model w ofercie myPhone - 8850TV feeling. Będzie to kolejny model z wbudowanym odbiornikiem TV, w trwałej obudowie z przewagą metalu. W kwietniu natomiast miała już miejsce premiera modelu myPhone 6670 city, przeznaczonego głównie dla użytkowników biznesowych. Tym samym polska spółka już ma 9 różnych modeli w swoim portfolio.

Spółka pracuje nad zwiększeniem udziału w rynku oraz poszerzeniem sieci sprzedaży. Ostatnio podpisała kontrakty z sieciami Media Markt, Saturn i Jeronimo Martins. Telefony myPhone od kilku miesięcy sprzedawane są nie tylko w Polsce, ale też w Czechach i na Słowacji oraz na Węgrzech i w Rumunii. (LuiN)

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.