~JJ

Na tą chwilę na GPW są notowane 3 kontrakty terminowe. Mają one kolejno wg dat otworzenia oznaczenia : FTENU25 (25.03) 86.5zł , FTENZ25 (26.03) 80 zl i wczorajszy hit FTENM25 (1.04) wartość 76.6zł. Wg tego ostatniego to to wszystko co kupujemy teraz to sami sobie fundujemy dywidendę a nie żadne TSG. Więc Ktosiu przenieś swoje konto dostępowe do GPW z budki z kebabem do prawdziwego biura maklerskiego i jak to zrobisz, prześpisz się z problemem to idź i zamelduj koniowi, że pojąłeś jak tu robią z ciebie ciężkiego frajera.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.