~Spokojny

Widzieliście komunikat?

Zarząd Advanced Medical Equipment S.A. informuje, że Spółka uzyskała certyfikat ISO 13485:2016 (Wyroby Medyczne – System Zarządzania Jakością) w zakresie: projektowania, produkcji, wprowadzania do obrotu, serwisu, obsługi, szkoleń oraz przechowywania danych dotyczących przenośnych urządzeń IVD przeznaczonych do analizy składu wydychanego powietrza pod kątem detekcji biomarkerów.
Certyfikat ISO 13485:2016 jest wymagany do uzyskania ostatecznej rejestracji Diabetomatu, to oficjalna gwarancja najwyższych standardów procesów w Spółce, wysoka, powtarzalna jakość, standaryzacja procesów, minimalizacja ryzyka niezgodności i wad produktów, stabilne procesy gotowe na skalowanie, ustrukturyzowane procedury zapewniające jednolitość produkcji. To także większa efektywność operacyjna, gdyż optymalizacja procesów i ścisłe monitorowanie parametrów produkcyjnych pozwalają na redukcję strat i wyższą efektywność organizacyjną oraz zwiększoną skuteczność zarządzania ryzykiem, ponieważ system ISO 13485 wymaga regularnych przeglądów i analizy procesów, co sprzyja stałemu podnoszeniu jakości.
Uzyskanie certyfikatu ISO 13485:2016 jest kolejnym istotnym krokiem, zbliżającym Spółkę do uruchomienia seryjnej produkcji i sprzedaży Diabetomatu.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.