steve2

Mało wiarygodne wyjaśnienie czy mało WYgodne dla Ciebie który zazdrośnie zerkasz na klejnot umieszczony na rakiecie która wyniesie go do stratosfery? Nie jest cały w Twoich rękach trochę nieWYgodne co?Nie miałem złudzeń że wykorzystasz moją testową sprzedaż pakieciku do swoich celów. Ty naprawdę myślisz że ograniczyłem się do zakupu po obecnej wygórowanej cenie do 120 k? No nie, do 4 milionów brakuje mi bardzo dużo ale 120 k to tylko niewielki ułamek. Oczywiście że puszczone "ze stratą", ale to jest ten rodzaj sprzedaży ze stratą który na koniec będzie korzystny, bo obecnie jest gdzie to pomnożyć a potem można wejść z powrotem gdy będzie taniej - podwójna korzyść. Trzeba mieć trochę odwagi żeby to zrobić ale logika mówi "tak trzeba".Wiem że Cię przekonałem, ale wiem też że się do tego nie przyznasz. Tak jak pisałem, z powodu geopolityki spółka jest odwieszona na hak czy zamrożona, jak trafnie wcześniej ująłeś, ale gdy tylko wiatr historii zmieni swój tymczasowy kierunek położony fundament da gwałtowny wzrost powyżej 3. Do tego poziomu może spokojnie szybować już teraz, ale nie ma woli, bo w worach grubego za mało... Będzie musiał użyć swojej kursowej perswazji żeby odebrać drobnemu. Tego wyglądam, choć jeszcze co nieco Mu kapie. To się jeszcze przyciągnie dlatego nie będę się spieszył z powrotem szykując się do odebrania co najmniej 240k w ramach powyższej sprzedaży "ze stratą".

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.