Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Ciekawe , cena w miejscu wolumen ruszyl niebywale na ostatniej sesji , jest 1660% wiekszy niz na poprzedniej.
Grajewo od dawna przy niezbyt duzym wolumenie (ale przyzwoitych obrotach) pewnie sie w gore. Ostatnio ma miejsce delikatna korekta , wychlodzenie oscylatorów i w zasadzie chyba kolejne wspiecie. Ktos mocniej przypakował (widac po wolumenie) i czas na dalsze wzrosty. Mozna partycypowac przeciecie srednich tygodniowych (10-50) , oscylatory powoli sie chlodza.
Tylko ADX jeszcze pokazuje srednioterminowa konsolidacje no ale kiedy on pokazywal ta ''konsolidacje'' ceny przeszly z 5 na 10 zl : ) Ciekawe , co sądzicie?
Pozdro.