Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
tak się zastanawiam czy to bardziej nie pójdzie w tą stronę że skoro będzie mniej nowych aut to trzeba będzie dłużej użytkować te które już mamy ??
producenci części na pewno ucierpią ale z uwagi na mniejsze zapotrzebowanie do nowo produkowanych, no ale do starych coś trzeba będzie montować