~MN

tak tak . tajemniczy ktoś kto zbiera. będzie pompa itd. ta sama śpiewka na wszystkich dołujących spółkach. kto ma rację czas pokaże. a czas zdecydowanie działa na niekorzyść. spółka z miesiąca na miesiąc przynosi straty i raczej to się nie zmieni. pod koniec roku zobaczymy gdzie będzie kurs. na Telestradę nie ma co liczyć. rozpoczęli budowę biurowca, zapowiedzieli że będą to robić z środków własnych (koszt około 20 mln). Plan jest pewnie taki, żeby po prostu poczekać. nie chcieli sprzedać za 0,36 zl. to za rok albo dwa sprzedadzą za 20 groszy. ot cała tajemnica.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.