Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
chłopaki, tak wsiedliście na pixela, a przecież ma dużo racji. kiedy majątek jest w prawie 60% finansowany kapitałem obcym to nie można mówić, że wszystko jest cacy:)
sam osobiście wolałbym żeby strutura była odwrotna 60%KW/40%KO. Jednak prawdziwy problem mielibyśmy gdyby spółka miała problem z obsługą tych zobowiązań, a o tym nie ma mowy. Strutura pasywów to jedyna rzecz, do której można się na chwile obecną przyczepić. Pamiętajcie, że utracić obiektywizm na giełdzie to chyba jedna z gorszych rzeczy która się może przytrafić inwestorowi:) Chociaż odwołując się znowu do Midasa, tam 95% majątku jest finansowane kapitałem obcym!!!Trzeba tylko wziąść poprawkę, że to spółka Karosika... A tak wogóle, Midas miał 5 baniek stary, struktura pasywów wygląda jak powyżej, a tam wszyscy pieją jak to niedługo będą mieli 40 zeta za akcje. dziwni ludzie...
Maras poruszył wątek, na który wcześniej nie zwróciłem uwagi. Przychody w I kwartale przewyższyły kapitalizację. To tak jakby KGHM miał przychody na poziomie 14.000.000.000 PLN czyli ponad 5x więcej niż zanotował za 1Q:)
Podsumowując jesteśmy tu tak niedowartościowani, że musimy w końcu poważnie odbić!!!