~gru73

 
działalność w zakresie architektury, inżynierii oraz opracowywanie projektów, sprawowanie nadzoru budowlanego,
działalność w zakresie usług mierniczych i kartograficznych,
badania właściwości fizycznych, analizy chemiczne i pozostałe badania.
- odzysk surowców 
pobieranie rdzeni próbnych i dokonywanie obserwacji geologicznych,
wiercenia i odwierty kierunkowe, w celu określenia miejsca lokalizacji szybów ropy naftowej oraz występowania minerałów metalicznych i niemetalicznych,
wznoszenie wież wiertniczych,
budowę fundamentów szybów ropy naftowej i gazu ziemnego,
cementowanie odwiertów ropy naftowej i gazu ziemnego,
mycie, oczyszczanie i wybieranie wody z odwiertów ropy naftowej i gazu ziemnego,
odwadnianie kopalń i wypompowywanie wód kopalnianych,
usuwanie nadmiaru nagromadzonego materiału w kopalniach.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.