~Lu4World

Dnia 2025-03-21 o godz. 17:49 ~bomberman napisał(a):
> Ilością i jakością komunikatów zaczyna przypominać stary zarząd. Widać nie jest to takie proste, żeby te wszystkie sprawy domknąć.
> Swoją drogą mnie to ciekawi, że np. nie było problemów, żeby na Kantora nałożyć sankcje krajowe z dnia na dzień. Natomiast, żeby zrobić embargo na nawozy to już trzeba poprzez UE.

Proste:
Dokonać połączenia Azot z Orlen...wtedy udział Kantora spada i jednym ruchem załatwia się shortujących.

Manipulacja kursem trwa w najlepsze...

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.