~Gumiś

Straty spadły znacząco, ponad 40%. Przy uwzględnieniu (niepieniężnych!) kosztów programu motywacyjnego (nikt bez marchewki nie będzie walczył w StartUp) "na papierze" straty wzrosły. Czyli zapowiedź, że ten rok może zakończyć się na 0 jak najbardziej realne. Kilkanaście umów na przełomie roku było w fazie od 50 do75% zaawansowania w lejku sprzedażowym. Psy szczekają a karawana jedzie dalej.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.