~fund1

Dnia 2025-03-22 o godz. 06:34 ~Rr napisał(a):
> To ma coś wspólnego z debinskiem może odpuścili bo dostali tanenberg

Też tak uważam, że przychylność Niemców dla GRX nie jest przypadkowa. Jest opcja że pomogą GRX wygrać z Polską bój o tą kopalnie, tak aby JSW odpadło, przy Tusku będzie to możliwe, a następnie GRX zrobi deal z Niemcami. Tak czy siak dla nas to czysty zysk i uważam, że taka opcja jest, a dużym udziałowcem GRX może być właśnie Niemiec, stąd te pakiety i zakupy, aby zebrać ile się jeszcze da, tylko tu już nie ma ani akcji ani czasu więc może być ciekawie. Trolle do roboty budzić się każda minut cenna ;)

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.