~un

Wszyscy wiedzą że nie wydobywają węgla, to nie nowość. Ale jeśli zachowa choć połowę to nadal je ma i może w najgorszym przypadku odsprzedać prawa do surowców za grubą forse. Spytaj sobie o wartość aktywów węglowych dowolne AI. Mi wystrzeliło odpowiedź o kilkunastu miliardach USD!!! ponad 200 mil ton!

I o to idzie gra a nie o to czy coś teraz robią. Greenx nic robił, miał 2 papierki i Polska musi im płacić ogromne odszkodowanie. Tu złoża są większe..

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.