~vvv

Dnia 2025-03-14 o godz. 10:12 ~Aj napisał(a):
> Dlatego PZU skupiło 8.24 % akcji Stalexportu

ostatni procent PZU kupował przez lata, reszta funduszy nic ciekawego, to są fakty, tego nie da się "zgłosić do usunięcia" z realnej rzeczywistości, oczywiście kolejny raz omijasz te kwestie, dlaczego? ten tekst wyżej wkleiłeś już dziesiątki razy w takiej właśnie formie i planujesz kolejne? tylko czy to coś zmieni w kwestii końca koncesji, o którym wiedzą już chyba wszyscy zainteresowani?

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.