~Nowy

Żeby było 5 PLN do końca roku bez rajdu spekulacyjnego - czyli c/z zachowany w granicach 20, to przy wycenie 400mln muszą zarobić 20mln na czysto z nadchodzący gier w 3 kwartały. Do tego koszty działalności ok 1.5 mln. Licząc ze srednio z każdej gry zostanie im (optymistycznie - Cc trochę więcej, besiege trochę mniej) 10$, to jak łatwo policzyć, muszą sprzedać 500tys kopii gier. Czy to realne? Tak. Czy to dość optymistyczne założenie, niestety też. Ja szacuję że bezpiecznie jest liczyć na 1.5-2 PLN po wynikach za 2025.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.