~Trader

jednym słowem REWELACJA!

wzrost przychodów po bardzo dobrym styczniu 19% rr. to 3,5mln więcej (w styczniu było +2mln)

jeżeli tendencja wzrostu przychodów się utrzyma na średnim poziomie jak za obecne dwa miesiące to w tym roku przychody mogą wzrosnąć o około 40mln a przy takich przychodach myślę że nie ma się co martwić o koszt rat kredytowych na zakup biurowca i dywidenda nie powinna być zagrożona

zobaczymy w poniedziałek jak zachowa się kurs -choć ja osobiście nie spodziewam się zbyt wiele bo spółka jest nietrendy i żeby coś się zmieniło w poszczeganiu jako okazję inwestycyjną musimy poczekać do konkretów czyli raportu rocznego i q1, raportu analitycznego bdm i zajęcia stanowiska zarządu nt dywidendy

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.