Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Dnia 2025-02-27 o godz. 15:42 ~Typek napisał(a):
> O tym ile mogli skupić akcji?
Oficjalnego rozliczenie wezwania jeszcze nie mam, ale na bazie danych z WZA można pospekulować że TDJ skupi między 0 a 12,44% akcji, bo:
1. Za uchwałami w sprawie zmiany Statutu głosował tylko TDJ (57,7% głosów). Pozostali obecni zakładam przyszli na Walne by dać odpór TDJ, zatem można przyjąć założenie że nie oddali akcji w wezwaniu.
2. na Walnym było obecne 87,56% akcji/głosów. Przyjmując, że Ci którzy zamierzali odpowiedzieć w wezwaniu nie szli na Walne, daje to wspomniane max 12,44%. Moim zdaniem taki pakiet nie zadowala TDJ, gdyż miałby w sumie ok 63% czyli wciąż zbyt mało by zmieniać Statut.
Wniosek: W kolejnym wezwaniu TDJ musi zaoferować więcej niż 2,75 za akcję