Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
https://isrg.intuitive.com/news-releases/news-release-details/intuitive-announces-plans-establish-direct-presence-italy-spain
W zeszłym miesiącu Intuitive postanowił w krajach Europy Południowej sprzedawać roboty bezpośrednio. Trump jednym z pierwszych dekretów zalegalizował możliwość korupcji przez amerykańskie firmy za granicą. Może tutaj kryje się jakieś zagrożenie dla Synektika. Mam nadzieję, że nie bo to moja główna spółka, ale trochę wątpliwości nabrałem.