~Polak

Takie transakcje są często i daje to pole do manewru albo kupić takiemu akcje albo ............. bo to wyłożone jak na tacy. Wyczyszczony arkusz w pobliżu a później taka transakcja po określonej z góry cenie.
Widać było gołym okiem jak ktoś zbierał i kurs był blokowany.
Niestety nie wytłumaczysz jednemu i drugiemu co należy zrobić ale za to będą siedzieć non stop i wypisywać głupoty, no cóż pożyjemy zobaczymy troszkę tego skupiłem i nie zamierzam na tym poprzestać bo nie widzę możliwości straty tutaj, za to zarobku jak najbardziej.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.