Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Dnia 2025-02-20 o godz. 19:00 grinnek napisał(a):
> Szacunki są dostępne na stronie stalexportu w zakładce relacje inwestorskie raporty. Tam sobie szukaj, tutaj nic nie dostaniesz za darmo, chyba, że kopa.
> > A podałem ci dokładne kalkulacje, tylko nie chcesz o nich czytać
teraz udajesz że nie rozumiesz słowa "kalkulacje", żenada, ponownie zapytam, których konkretnie danych użyłeś w swoich "genialnych wyliczeniach", w jaki sposób liczyłeś i dlaczego akurat tak, wciąż myślisz że to przeskoczysz? co "nieistotnego" widzisz w https://www.bankier.pl/wiadomosc/Co-z-autostrada-A4-w-zarzadzie-Stalexportu-Resort-zdradza-plany-8748601.html czy https://www.bankier.pl/wiadomosc/Stalexport-Autostrady-chce-wydac-na-inwestycje-w-A4-blisko-540-mln-zl-do-marca-2027-r-8884803.html też nie wyjaśniłeś, kwestia zbieżności między zachowaniem indeksów a kursem Stx (BARDZO widać, jaka to przeciętna spółka) tę jest dla ciebe kłopotliwa, dlaczego, cienki naganiaczu?