gar-fild

Na 650-70 klaster podażowy z projekcji fibiego i linii trendu nad którą wróciliśmy- jakiejś zaszłej, wsk. wyk/wyp oraz mak jest na wybiciu więc dopóki nie powróci pod to nie ma sygnału ale z racji wybicia można mówić o konsternacji i dać szansę na obrócenie się ostatnim szortom. jeżeli zaczniemy od dzisiejszego zamknięcia trochę poniżej to 620-630 pierwsza obrona jak zaczniemy od wzrostów to 650-670 na przyśpieszonym . Jak za bardzo będzie pędzić to zadyszki może jeszcze dostać = Opór jakiś racjonalny docelowy to na opadającym ganie na 850 i gdzieś w okolicach szczytu (te mpomniejsze) które były przed 2940 niegdysiejszym tak to widzę. Nie chce tutaj nikogo straszyć tak tylko mówię swoją opinię bo ci co rzucają sobie zlecenia na lewo i prawo mając za dużo kasy za mało "kompetencji" i tak do przemiału.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.