Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
moim zdaniem naganianie przynosi więcej złego niż dobrego. powoduje to że zlatują się leszcze, które kupują akcje po 7 gr i zaraz wystawiają je po 8gr zadowalając się marnymi kilkoma procentami a nie poczekają dłużej aby zarobić kilkanaście ub kilkadziesiąt procent a przez to kurs się kisi.
a co do tego to w spólce mogą wydarzyć się różne rzeczy włącznie z tym że spółka może ogłosić upadłość a póki co nie widać aby ktoś miał ją przejmować.