Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Cześć !
Na wstępie zacytuję Koterskiego : Qrwa, ja pier.... le !
Z to Naszą kochana Polna jest jak z moją babą !
Dzisiaj nie mam ochoty, poszłabym do kina, na basen. Co to ma znaczyć się pytam ? Czy ja leże całymi dniami ??? Przychodzę do domu i mam ochotę na wzrosty !!! A tu cały czas stan przedmiesiączkowy !!!
Ja jestem cierpliwy, ba nawet bardzo ale takiej kobiety jaką jest POLNA jeszcze nie widziałem ( moja teściowa - przyszła, niedoszła - to anioł ! )
Ja nie jestem fanem drzemek ( co najwyżej podjadania przed obiadem ) ale w tym momencie chyba drzemka i relaks to jest najlepsze wyjście.
Mam to w du... - jadę odpocząć na słoneczne podkarpacie - może tam się do mnie ( do Nas ) słoneczko uśmiechnie.
Pozdrawiam weekendowo i majowo !
AdamSP