~Dario

Dnia 2025-02-01 o godz. 08:32 ~Lis napisał(a):
> Miał domknięcie luki w głowie nagon na wzrosty te nowe info oznacza tyło tyle że fundzusz który podpisał ten nic niewarty list intencyjny przestaje istnieć i ta umowa beż podania nazwy kupującego również trole się rzuciły na kupowanie nie czytając tylko ze kurs szybko poszedł do góry.

Lisie najwiekszy troll tutaj to ty. Zluzuj majty. W przyszłym tygodniu rozpoczynamu drugą fale wzrostów.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.