Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Dnia 2025-01-31 o godz. 14:12 ~Qb napisał(a):
> Pamiętam te słowa. Przypomnij sobie jakie widełki postawił na te 400mln. Z tego co kojarzę to nie do lutego 2025.
Zdajesz sobie sprawe, ze nawet jesli to rok 2028 to 400 mln przychodu jest absolutna fantastyka.
Gdyby nie to ze zwyczajnie wprowadzono w blad graczy sprzedajac im w pre orders produkt niedopracowany a nastepnie na premierze to te okolo 200 mln przychodu do stycznia 2024 byloby to tez fantazja. 90% przychodu zrobili w pre orders i w dniu premiery...A co dalej?
Ale przez to co sie stalo teraz ani gracze ani inwestorzy juz sie na obiecanki nie nabiora. Oczywiscie jakas tam grupa sie nabierze, ale statystycznie 80% zawsze traci na akcjach wiec pozwolmy im zyc