Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Dokładnie,
Mieliśmy dzisiaj próbę wywołania paniki przez "szorta" w trzech odsłonach,
1. Najpierw duże zlecenia wystawione aby przestraszyć i wywołać podaż od inwestorów,
nikt nie złapał się na tą zagrywkę, ba nawet było zebranie z prawej,
2. Próba wciągnięcia inwestorów i wywołania podaży , sprzedaż na dużym odchyleniu prawie 10tk akcji i tu znowu nic , nie dość że inwestorzy nie podłączyli się do sprzedaży to "szort" uderzył w ścianę popytu która mu odebrała dużo akcji, na moje oko nie ma już akcji, albo ma niewiele.
3. Zamknięcie na FIXie odkupienie przez "szorta" części straconych dziś akcji
Możemy sobie dziś pogratulować , nie daliśmy się wciągnąć w próbę manipulacji. Jeżeli są fundamenty i nie ma faktycznych przesłanek do spadków to emocje trzeba odłożyć na bok.
Warto obserwować obligacje , powrót powyżej 50% wartości będzie sygnałem powrotu zaufania do spółki,
https://www.boerse-frankfurt.de/anleihe/de000a3kwky4-photon-energy-n-v-6-5-21-27
Wrzucam aktualizację na 10 , dokładam po dzisiejszym dniu kolejne 10tk ,
Pozdrawiam Wytrwałych