Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Żeby zachować wartość pieniądza złoto, srebro, tania ziemia. Z nastawieniem na zarobek ale również biorąc pod uwagę ryzyko straty krypto, 10-20% portfela. Dla bezpieczeństwa warto trochę mieć stablecoinów, np. USDT.
Co do lokat to najlepiej sobie porównać bo ciągle się to zmienia.
Ogólnie warto jest zainteresiwać się bardziej kontem oszczędnościowym. Z uwaagi na to, że z takiego konta możesz wyciągnąć kasę bez utraty oprocentowania. No i załóż sobie konto nie tylko w polskich złotówkach ale i w zagranicznej walucie.
Od siebie polecam zerknać sobie na monety platynowe https://mennicamazovia.pl/pol_m_Platyna-156.html
Aktualnie platyna bardzo ładnie rośnie.