~Gallileo

eee to TY nie jestes na bieżąco, bo wczoraj rana przesiadłem się na Polną i juz jestem w klubie (chyba na stałe, bo musze odetchnąc psychicznie po wyczynach ekstremalnych na poprzedniej spolce), na razie skromnie... tysiąc ale jest jescze trochę srodkow na ewentualne dalsze zakupy..

podchodze do inwestycji podobnie jak Ty czyli stawiam na konsekwencję nie skaczę, raczej usredniam niz tne straty i w sumie ta strategia mnie nnie zawodzi

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.