~fakty

Fakty sa takie:

1. Tu dlugo nie będzie żadnej dywidendy. Zresztą na jednym z pierwszych webinarów zarząd to jasno wypowiedzial. Tu plan był taki żeby zarobić na wzroście wartości spółki (rzekome zapowiedzi o wzroscie 10% powyżej sWIG80) - nie wyszło

2. Landis podpisał 5 umów z IDTF-ami w USA i odszedł do konkurencji. Jerzakowski nie podpisal nic i dalej grzeje ciepłą posadkę w spółce. Ten człowiek jest skompromitowny jako sprzedawca i powinien odejść.

3. Spólka uzyskała CE i FDA na swoje kluczowe produkty (DeepRythmAI, DRP) co jest wartością spolki ale sprzedaż tego lezy i kwiczy

4. Spolka uzyskała CE na VCAST-a który jest na prawdę przełomową technologią, przynajmniej jesli chodzi o rynki poza US. I to głównie poza USA należy upartywac zysków bo w USA rządzą Cleerly i Heartflow i jeżeli zarząd mysli że oni im ten rynek oddadzą to sie grubo myli.

5. Prawdopodobnie wystarczy kasy na doczłapanie do pozytywnego Cash-flow w Q3 ale czy to jest szczyt marzen? No chyba nie tego oczekiwali inwestorzy biorąc pod uwagę przychody w 2016-2017 na poziomie >200 mln zł

6. Czy wystarczy kasy na zarejestrownie VCAST w USA, prawdopodobnie tak a nawet jeśli zabraknie to nie będzie to duza kwota i nawet jak dojdzie do emisji to bedzie zamknieta dla okreslonego inwestora.

7. W spolce po przejęciu przez Biofund nie wykonano restrukturyzacji skutkiem czego koszty operacyjne są bardzo wysokie. Nie zwolniono nierobów którzy tylko grzeją stołki. I to jest bardzo duzy bląd zarządu ktory nalezy naprawic.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.