~Krzanu1988

Opieram na tym, że wyniki są słabe.. .reszta mnie już nie interesuje, bo nic mi z podniecania się ilością kontraktów czy super przyszłością, gdy na ten moment czas zweryfikował Mirbud, że z ilości kontraktów nic tu lepszego nie wyniknie. Mirbud na tle sektora jest wysoko wyceniony na ten moment. Tak wiem, budimex.. ale to balon. A Torpol też jest sztucznie trzymany bo ile to już czasu temu mialy ruszyć kontrakty kolejowe i co.. do tej pory posucha była to i wyniki były słabe. Mirbud zawodzi wynikami od blisko roku i informowali, że następne wyniki za 2025 będą zbliżone do obecnych.. zatem oni lepiej wiedzą niż forumowicze.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.