Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Tak naprawdę? Cały świat spiskuje przeciwko Tobie tak? A masoni kolaborują z Putinem i Bidenem bo mają chrapkę na Twoja kasę. Z zasady wiadomo, że teorie spiskowe pobudzają wyobraźnię społecznych niedorajd i nieudaczników. Ludzie niezadowoleni ze swojej pozycji społecznej, finansowej i zawodowej, uczepią się każdej szansy, która potwierdzi, że to spiski są winne ich żałosnego położenia. No bo przecież nie on, nie geniusz, geniusz nigdy się nie myli. Proponuję się obudzić, a rekomendacje czytać od A do Z. Znając założenia, metodologię i horyzont czasowy, pojmiesz o co w nich chodzi. Natomiast założenie, że ktoś "opłaca" rekomendacje w niecnych celach jest tak, żałosne, że szkoda gadać. Niby takie biuro maklerskie wystawia kupioną opinię, po ile? Ile to kosztuje? Ile kosztuje ryzyko, że jeśli to wyjdzie na jaw to biuro maklerskie nie tylko jest skończone na rynku, ale jeszcze wkracza prokurator. Ty po ile byś podjął takie ryzyko?