Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
oczywiscie nie sa tak mocne jak na HUUGE , ale sa naprawde okey ---tylko ten ciagły trend spadkowy powstrzymywał od kupienia sobie trochę akcji. \
Dziasiaj walnęła wiadomosc że chca skupic akcje za 600 M PLN i wycofać z giełdy .
Mam jakies dziwne wrażenie na np . Na HUUUGE jest być moze też rozgrywany tego typu scenariusz, bo jak patrzy sie na Renotwności , zyski , przychody , cash FLOW to az ciezko uwieżyc w takie Wskaźniki przy spółce technologicznej ktora regularnie przynosi wpływy do kasy spółki.