~Mariusz

Prawdą jest ,że jeśli spadnie 50 % wzrosnąć musi 100. Natomiast nie wiem z kąd Ci się wzięło urzędowe 80% . Były 3 fale spadkowe i za każdym razem procentowo wyglądało to inaczej . Dwa razy spadki zakończyły się w okolicach 1.35 zł a raz było to niżej w okolicach 0.77 gr. Osobiście uważam ,że 1.35 mamy mocne wsparcie i tam kurs zmierza. Być może jeśli pojawią się jakieś pozytywne informacje odbicie zacznie się wcześniej . Ale to tylko moje zdanie. Każdy uważa jak uważa.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.