Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Niech zaczną wreszcie działać, porządkować grupę naprawiać szkody a nie tylko obiecywać lub straszyć emisja. Chcielibyście typowej nowej emisji akcji I wydawać kolejne pieniądze na akcje?
-też chciałbym szybciej,ale sprzątanie szamba nigdy nie pachnie fijołkami,więc co pozostaje?czekać i mieć nadzieję na przyzwoite dla Nas rozwiązanie,nie liczę że ta ekipa Nas "ozłoci",ale liczę,że nie będzie próbowała Nas okraść,jak chcieli zrobić poprzednicy.Wezwanie delistingowe w szczycie pandemi,po identycznej cenie jak I wezwanie,gdy jednocześnie u siebie Orlen księguje miliardowe zyski z okazyjnego nabycia akcji Energi to nic innego jak bolszewicka próba kradzieży po lichwiarskoej cenie naszych akcji.Wtedy nie byłeś taki wymagajacy jak teraz