~Pepe

~tor minął już rok od zmiany władzy, 9-10 miesięcy od zmiany w zarządach Orlenu i Energii i ciągle tylko słyszymy czy to z wpisów darka czy Fąfary: w następnym miesiący, w następnym kwartale, na następnej konferencji, po następnych wynikach ........ I tak miną 4 lata? Fajnie że kurs w tym czasie wzrósł z 9 na 14 i "wielka" to "zasługa" prezesa jak to niektórzy piszą ale w 2016-17 roku też był wzrost z "7" do "14zł" czy w 2022-23 z 6 na 11zł. Wszystko zależy od ceny zakupu i nie uważam jak tu niektórzy piszą że to zasługa prezesa ten ostatni wzrost. Niech zaczną wreszcie działać, porządkować grupę naprawiać szkody a nie tylko obiecywać lub straszyć emisja. Chcielibyście typowej nowej emisji akcji I wydawać kolejne pieniądze na akcje?

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.