~Mes

Pięknie rośnie, bo ktoś skupuje pod skup, niestety po jego wykonaniu będzie wywalane tak jak poprzednim razem więc ambiwalentne odczucia mam.

odnośnie spłaty układu, po 3Q2024 zostało im do spłaty ~67mln zł, co kwartał spłacają 4mln, więc wychodzi, że jeszcze 4 lat spłat przed nami, czyli na koniec 2028r powinno być wyczyszczone, chyba, że zdecydują się wcześniej go spłacić co jednak byłoby nierozsądne, bo jest to nieoprocentowana "pożyczka", więc wraz z rosnącą inflacją realna wartość wierzytelności systematycznie spada

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.