Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Warta Glass wdrożyła w swoich strukturach system Business Intelligence oferowany przez Asseco Business Solutions (Asseco BS). Rozwiązanie objęło moduły ułatwiające zarządzanie obszarem finansów w firmie. Obecnie system jest uruchamiany. Docelowo rozwiązanie Asseco BS ma być wdrażane również w trzech hutach szkła kontrolowanych przez Warta Glass.
Warta Glass Group jest jedną z największych grup kapitałowych działających na rynku opakowań szklanych w Polsce i w krajach nadbałtyckich oraz wiodącym producentem przetworzonego szkła płaskiego w tym regionie Europy. Ofertę uzupełnia produkcja szkła architektonicznego oraz szkła samochodowego.
W strukturach spółki matki Asseco Business Solutions wdrożyło moduły systemu klasy Business Intelligence, takie jak: moduł analiz sprawozdań finansowych, moduł analiz kontrolingowych i budżetowania, moduł analiz KG (Księgi Głównej), moduł analiz kapitału obrotowego oraz moduł analizy HR.
Docelowo system klasy BI oferowany przez Asseco Business Solutions ma być wdrożony również w hutach Warta Glass Sieraków S.A., Warta Glass Jedlice S.A. oraz AB Warta Glass Panevėžys (na Litwie), podmioty te wchodzą w skład Grupy Warta Glass. Wdrożenie ma objąć operacyjne obszary analizy danych w zakresie sprzedaży, produkcji i zaopatrzenia.
TO SPOLKA KTORA PRZEJMIE ZAMOWIENIA ZA KROSNO