Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
dobrze kombinujecie wiec przy świetach dam wam dobrą radę.
Przy decyzji czy sprzedać czy nie i kiedy kierujcie sie przede wszystkim swoją strategią i ceną zakupu. To znaczy że jeśli spadnie poniżej jakiejś waszej granicy tolerancji straty np 10% to wywalajcie bez względu na sytuacje. Jeżeli macie zysk i uważacie że już i tak dużo zarobiliście to też wywalajcie bez względu na sytuacje. Jeżeli macie mały zysk i sądzicie że możecie jeszcze poczekać to czekajcie na rozwój sytuacji i z samego rana nie sprzedawajcie. To samo jeśli macie małą stratę i wliczacie w koszty straty ciut większe.
Najważniejsza jest wasza strategia, wasza tolerancja straty na danej inwestycji a to co się dzieje na rynku jest dopiero na drugim miejscu.