~zoska

Realista , przecież nic nie stało na przeszkodzie by prezes BLG , wypłacał sobie pensje na bieżąco w okresie gdy sam swietnie nią zarządzał i znal od podszewki od przeszło 10 lat ( przed 2010 członek RN), wszak to świetny fachowiec był... A teraz ma czelność być wierzycielem spółki i wystawiać ja do upadłości . Nie ma wstydu ,o honorze już nie wspomnę . Ale biedny chyba nie jest ,bo wciąż figuruje w kilku spółkach -patrz KRS . Podobnie jak co niektórzy z poprzedniej RN -patrz KRS .Można ? Można ! Tylko my , akcjonariusze-leszcze mamy do ..... śmierci ,zastanawiać się ,gdzie poszła nasza kasa w tym świetnym Petrolowym biznesie. Zdrowia mniejszościowym ! A innym ,los ( bo przecież nie sądy :) niech za nas wystawi rachunek -oby jeszcze na tym świecie . Tyle było by satysfakcji .

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.