Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
POWIEM JEDNO PRZECIEŻ KURS USTALAJĄ SPRZEDAJĄCY,
JEŻELI ZNAJDZIE SIĘ BANDA PATAFIANÓW KTÓRYM PUSZCZĄ
ZWIERACZE TO KURS OCZYWIŚCIE ŻE POLECI.
PROSTE JAK BUDOWA CEPA.
WNIOSEK: TRZYMAJMY PAPIERA TO NIE SPADNIE.
ZOBACZYCIE JAKIEGO STRASZAKA RANO WE WTOREK WYSTAWIĄ CWANIACZKI,
TKO PEWNIE ZE 2 ZŁ, PRZECIEŻ JAK NIEKTÓRZY TO ZOBACZĄ
TO ZROBIĄ W GACIE I WYSTAWIĄ PKC,A KOSZ JUŻ BĘDZIE NADSTAWIONY.
PRZECIEŻ TO TEŻ MOŻE BYĆ GRA POD SPADEK KURSU I
ZNIECHĘCENIE DO SPÓŁKI,KARKO PEWNIE NA TO CZEKA.
DRUGA OPCJA TO TAKA ŻE KARKO WIE ŻE SPÓŁKA KIEPSKO WYPADNIE ZA 1Q,
CZYLI KURS DODATKOWO W DÓŁ,CO 2 RZECZY TO NIE JEDNA.
I WTEDY MOŻE DOPIERO SIĘ ZACZĄĆ "ZBIERANIE".
PAPIER MA POTENCJAŁ,TERAZ TO WIDAĆ PO TYM JAK WZRÓSŁ.
TYLKO NIE WIADOMO CZY ZNÓW ZNAJDĄ SIĘ CHĘTNI NA TAKIE SZTUCZKI?
PRZWIDUJĘ KURS WE WTOREK NA 3,50-4 NA POCZĄTEK,A W CIĄGU DNIA WZROST.
PRZECIEŻ NIE MOŻNA FIRMY SPRZEDAĆ ZA FRIKO,SAWICKI WIE CO ROBI.
KLUCZEM DO SUKCESU JEST POKAZANIE PRZEZ FIRMĘ ZYSKÓW !!!!!!!!!!!
WTEDY KARKO NIECH SPADA,ZNAJDZIE SIĘ KTOŚ LEPSZY.