Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
" tamte historie to już za nami" ...???? Owszem, ale gdzie są pieniądze co ludzie wpłacali na ten projekt????
Czytajcie i uczcie się, jak działa banan na GPW. Lepiej zwrócić uwagę co po niektórym, młodym tutaj. Zanim włażą kasę jakąkolwiek w tego typu spółki niech znają ryzyko, bo na niektórych spółkach HISTORIA LUBI SIĘ POWTARZAĆ.
Ta spółka istnieje po to aby brać grube pensje i wyprowadzać kasę prawdopodobnie. Niestety polska giełda bezproblemowo takie rzeczy toleruje.
A ty jak taki jesteś kozak, to zrób wyliczankę wszystkich gier , które miały powstać a nie powstały przez te kilka lat, i obok wypisz te które powstały.
DALEJ :D
jak jesteś taki oczytany i uczciwy, to napisz. Aczkolwiek podejrzewam, że jesteś z tej ekipy co żyje z naiwności młodego narybka, a nie z sukcesów spółek w które się inwestuje.