~chuda_ryba

Niezmiennie dziwię się, że stale są tu osobnicy, którzy uważają, że wyłączne stosowanie AT jak za machnięciem magicznej różdżki odmieni kurs na wzrostowy. Zupełnie przy tym pomijają otoczenie rynkowe, w jakim branża działa oraz wskaźniki makro. Już nie wspominając o dosyć archaicznym modelu biznesowym spółki. Spółka z roku na rok radzi sobie gorzej, co widać po jej wynikach i fundamentach, a kwartałów z zyskiem jest coraz mniej. Kto myśli logicznie, ten wie dokąd kurs zmierza. Akurat Amaral jet bogaty i na bankructwo nie pozwoli, ale skończy się pewnie jakimś wykupieniem pozostałych akcjonariuszy za grosze po uprzednim bardzo długim wymęczeniu. Do taki czasu taki Andy będzie zaklinał rzeczywistość i na koniec pewnie ostatni zejdzie z placu boju... na tarczy i w milczeniu. Mam nadzieję, że przynajmniej nie pociągnie innych naiwnych ze sobą.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.