~SZpachla

Generalnie trochę masz racji ale uwzględnij fakt, że był bardzo mocny hype na spolki gamingowe i rosło poprostu wszystko bez względu na to co kto robił (w mniejszym bądź większym stopniu były wzrosty ) coś jak na krypto teraz (nawet mem coiny rosną). Głównym triggerem do spadków tutaj się z tobą zgodzę było "odkrycie" jak skonstruowana jest umowa i jak studio OML dało się w.y.d.y.m.a.ć i w cudzysłowiu grę zrobili charytatywnie. Na plus dla nich, że pokazali się z bardzo dobrej strony i dowieźli produkt i czasowo i jakościowo. Generalnie jako raczkujące studio nie mieli też niewiadomo jak mocnej pozycji przy negocjowaniu umowy wydawniczej ale mimo to dali się "czytaj wyzej". Przy drugiej części też się z umową nie popisali, do tego dochodzi teraz maxymalnie słaby sentyment do gamingu. Moim zdaniem uważam, że jak dowiozą CSa jakościowo i czasowo (a tutaj raczej nie ma się co bac) plus trafią w niszę i REALNIE pokażą spory zysk na koncie po premierze a do tego ogłoszą kolejna grę to jest tutaj szansa na 20zl i w górę. Póki co sporo niewiadomych ale kto nie ryzykuje ...... itd itd Powodzenia

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.