~Alibaba

kupując spółkę 51% 20 mln akcji za hmm 45 groszy = 9 000 000 PLN i można rocznie 22 mln kosić ale płynność na tych poziomach jest taka, że kupująć tyle akcji mielibyśmy kurs po kilkanaście PLN. Swoją drogą jakby się zgadali właściciele Sfinksów 71 lokali 9mln/71 lokali więc wyatrczyłoby jakieś 130 tysi per lokal i sami sobie są Panami :) może właśnie o to chodzi

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.