~wojciech

Zobacz 20 najciekawszych maluchów na GPWPuls Biznesu, pb.pl,06.04.2009

Analitycy, zapytani przez „PB”, znaleźli w sWIG80 jeszcze wiele spółek, na które warto zwrócić uwagę. Specjalnie dla „PB” wytypowali dwadzieścia spółek z sWIG80, które wyglądają atrakcyjnie. Oto one: Armatura, Alma,Apator, Astarta, Cinema City, Energomontaż Południe, Farmacol, HTL-Strefa, itd. itd.
Wśród argumentów powtarzanych najczęściej są atrakcyjna wycena, dobre fundamenty, silna pozycja rynkowa, atrakcyjna branża, odporna na kryzys.
Cały artykuł. Na stronie
http://www.pb.pl/Default2.aspx?ref=topread&ArticleID=02094ee7-9e62-4f5e-93d3-3d938d50d5da

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.