bialoczerwony1972

@SFV

Audio i video delikatnie mówiąc słabe, ale ocenianie kogoś po temperamencie to prostactwo albo urażona duma! To nie konkurs piękności! Już byli w spółce weseli artyści w zarządzie i jak to wyglądało gdy branża kwitła to ja doskonale pamiętam choć wtedy byłem akcjonariuszem tylko z doskoku na kolejne kółeczko!
Nie podobało mi się to że nie udzielali odpowiedzi na niektóre pytania, a wyświetleń na tą chwilę jest już 222.Mnie to akurat nie dziwi w przeciwieństwie do ciebie bo przecież sporo ludzi w robocie i nie mają możliwości obejrzenia na żywo.
Rynek się zmienia to fakt ale przecież PLI stawia głownie na VFX dla streamerów i to być może w kilku sezonach jeśli wypali Otherland!
"Panowie jest już 2025. Weźcie kogoś na pokład, kto rozumie branże, która zarządzacie a przede wszystkim patrzy do przodu."
Może nie pisz tego na bankierze tylko napisz do trzech właścicieli bo to oni decydują kto zarządca ich majątkiem!
Nie jestem zbytnio zadowolony z całej sytuacji, ale biorę pod uwagę, że skoro dwa znaczące studia pasły to faktycznie otoczenie było i jest bardzo ciężkie i nie wiem czy to fart cy przezorność Żbikowskiego że nie poszli mocniej w VFX których nie było i nie ma!

A USD/PLN już 4,16 :)

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.